ضمن عرض خوش آمد و تشکر به دلیل استفاده از وب سایت beepost، ضروریست شما پیش از استفاده از وب سایت متن زیر را به دقت مطالعه کرده و موافقت خود را در راستای قبولی شرایط و اجرای تعهدات آن  اعلام نمایید.

فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

خود را متعهد به حفظ اطلاعات شخصی کاربران میدانیم واطلاعات را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم.

امن خرید کنید

 • از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری آنها پیش از انجام معامله فراهم است.
 • بمنظور کسب اطمینان بیشتر میتوانید از خدمات واحد اعتبارسنجی وب سایت استفاده نمایید.
 • در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فرد دریافت کنید.

  ثبت، پردازش و ارسال سفارش

  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند . فروشگاه اینترنتی beepost به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد .

  فروشگاه اینترنتی beepost مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید ،  اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری ، پردازش و ارسال می‌‏شوند . بدیهی است در صورت موجود نبودن کالای مورد نظر ، کالای مشابهی البته با هماهنگی مشتری ارسال و در غیر این صورت و در صورت عدم رضایت مشتری سفارش لغو و در صورت پرداخت وجه از سوی کاربر ظرف مدت 24 تا 48 ساعت پول به حساب کاربر عودت داده خواهد شد .

  خسارت در هنگام حمل و نقل

  فروشگاه اینترنتی beepost همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی beepost تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش اقدام به جبران خسارت می نماید .

  نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

  فروشگاه اینترنتی beepost ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتی beepost نیستند و ما هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های فروشگاه اینترنتیbeepost لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از فروشگاه اینترنتی beepost اداره می‌کنند، بنابراین فروشگاه اینترنتی beepost نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده فروشگاه اینترنتی beepost باشد، خود برعهده خواهید داشت .